Erasmus+ Projesi Kapsamında Avusturya’ya Gidecek Öğrenciler Sayın Kaymakamımızı Ziyaret Etti
Erasmus+, KA1 Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Öğretmen Hareketliliği Faaliyetleri kapsamında “Mesleğimde Ustalaşıyorum, Engelleri Aşıyorum” ve  “Mesleğimle Avrupa’ya Geleceğim” isimli projeler kabul edildi. Projenin diğer ortağı ülkeler ise  Almanya ve Macaristan.
        Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Öğretmen Hareketliliği Faaliyetleri kapsamında Almanya’ya ve Macaristan’a gidecek olan Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şehit Muharrem Yanal Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri, Okul Müdürleri ve Proje Koordinatörü eşliğinde, Sayın Kaymakamımız Atilla Selami ABBAN’ı makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş de ziyaretçilere eşlik etti.
       Sayın Kaymakamımız Atilla Selami ABBAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu projeler sayesinde Avrupa’yı yakından tanıma fırsatı bulmakla birlikte kendimizi de en iyi şekilde Avrupa insanına tanıtma fırsatı bulduğumuzu ifade etti. Dünya üzerinde sevgi ve kardeşlik duygularının yeşermesinde bu hareketliliklerin önemli katkısı olduğunu dile getirdi.  Almanya ve Macaristan’a gidecek olan öğretmen ve öğrencilere iyi yolculuklar diledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Çerkezköy Kaymakamlığı
Tel:0282 726 79 80 Fax: 0282 726 79 81